wtorek, 21 września 2021

Wpisany przez Wojciech Pieniążek
środa, 01 września 2021 00:00
MIANOWANIE NAUCZYCIELI.

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, pięć nauczycielek z przeworskich placówek oświatowych odebrało z rąk Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela akty nadania stopnia awansu zawodowego. Stopień nauczyciela mianowanego wszystkie panie otrzymały po zdanym egzaminie, poprzedzonym odbyciem niezbędnego stażu.

Awansowane zostały: Barbara Lis – nauczyciel świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 w Przeworsku, Ewelina Romankiewicz - nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Przeworsku, Magdalena Pawlik - nauczyciel wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku, Anna Płoskoń – nauczyciel logopeda w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Przeworsku, Anna Dybka - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowawca świetlicy w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Mianowanym nauczycielom gratulujemy!