piątek, 25 czerwca 2021

PRZEWORSKIE SŁONIE W WIOSENNEJ SZACIE
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
piątek, 21 maja 2021 12:30
PRZEWORSKIE SŁONIE W WIOSENNEJ SZACIE.

Wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza, temperatury wciąż są dość niskie, jednak z nadzieją patrzymy na prognozy kolejnych dni. Pełnię wiosennej szaty przybierają nasze przeworskie słonie, które właśnie pracownicy Przeworskiej Gospodarki Komunalnej obsadzają sukulentami. Ukwiecone eszewerią oraz begonią stale kwitnącą (na siodle), cieszą oko mieszkańców oraz przejeżdżających drogą krajową nr 94. Mamy nadzieję, że kwiecisty symbol naszego miasta będzie się pięknie prezentował do późnej jesieni.

Zakup kwiatów wraz z przygotowaniem podłoża, wypełnieniem słoni ziemią oraz obsadzeniem, kosztował 16 200 zł. Dziękujemy Przeworskiej Gospodarce Komunalnej za pracę wkładaną w dbanie o wygląd naszego miasta.