wtorek, 27 października 2020

NAGRODY BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
Wpisany przez Bartłomiej Paluch
piątek, 16 października 2020 14:27
NAGRODY BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.

Dwa dni po Święcie Edukacji Narodowej, w ratuszu, nauczyciele z przeworskich placówek oświatowych odebrali nagrody Burmistrza Miasta Przeworska. W imieniu burmistrza wyróżnienia przekazali z-ca burmistrza Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

W tym trudnym i wymagającym dla oświaty czasie nagrodzeni zostali: Barbara Motyka - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, Renata Nadłonek - nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 1, Piotr Wajda - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, Edyta Sochacka  - nauczycielka fizyki w Szkole Podstawowej nr 3, Anna Płoskoń - logopeda Przedszkola Miejskiego nr 3, a także Renata Kuchtar - nauczycielka wychowania przedszkolnego Przedszkola Miejskiego nr 2.

Z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson pogratulował wyróżnionym. Podkreślił znaczenie pracy nauczyciela, na którą składają się nie tylko godziny spędzone przy szkolnej tablicy, a także złożył podziękowania na ręce nagrodzonych dla wszystkich pracowników przeworskiej oświaty za trud włożony w wychowanie i nauczanie oraz pełne rozsądku podejście do kwestii bezpieczeństwa.