Aktywny Dzień Kobiet – Żyj zdrowo !

tulipany

W Dniu Kobiet w piękne niedzielne popołudnie na Ośrodku Rekreacyjno – Turystyczno – Sportowym przeprowadzona została impreza „Aktywny Dzień Kobiet – Żyj zdrowo!”, organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta Przeworska.
Udział w tym wydarzeniu wzięło około 60 kobiet , które przywitali Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz p.o dyrektora MOSiR Grzegorz Łuczyk.
W części teoretycznej został przeprowadzony wykład przez dietetyka Ewelinę Szeremetę-Łach, która udzieliła wielu praktycznych porad odnośnie zdrowego odżywiania się i diety.
Po wykładzie panie miały możliwość dokonania bezpłatnego, profesjonalnego pomiaru składu masy ciała wraz jego analizą.
Następnie uczestniczki odbyły krótki pokaz techniki chodzenia oraz rozgrzewkę przygotowującą do rajdu Nordic Walking, przeprowadzoną przez Pawła Krzyżanowskiego, po czym wyruszyły w trasę rajdu.
Ostatnim akcentem były losowanie atrakcyjnych nagród oraz życzenia burmistrza złożone dla wszystkich obecnych pań z których każda została obdarowana kwiatkiem.

Zapraszamy na funpage MOSiR-u Przeworsk do odwiedzenia galerii z imprezy.