Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2005 pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska

321
Ostatnim akcentem Ferii z MOSiR-em był rozegrany w dniu8 lutego 2015 r. Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2005pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska.
Do naszej hali przybyło aż 10 druzyn: 2 z Przeworska – Orzełek Biały i Czerwony, 2 z Mielca APN I i APN II, po jednej drużynie: Grunwald Budziwój, FA Jarosław, Piast Tuczempy, Junior Łańcut, Szkółka Piłkarska Pogoń Leżajsk oraz AMSPN Hetman Zamość. Rozegrano 27 czternastominutowych spotkań grupowych,po których odbyło się 7 meczy fazy finałowej.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce: APN II Mielec
II miejsce: Orzełek Biały (Przeworsk)
III miejsce: SP Pogoń Leżajsk
IV miejsce: AMSPN Hetman Zamość
V miejsce: FA Jarosław
VI miejsce: APN I Mielec
VII miejsce: Junior Łańcut
VIII miejsce: Grunwald Budziwój
IX miejsce: Piast Tuczempy
X miejsce: Orzełek Czerwony.
Wszystkich nagrodzono pucharami i pamiątkowymi dyplomami, ponadto rozdano nagrody indywidualne dla Króla Strzelców (Jakub Godlewski – Orzełek Biały), Najlepszego Zawodnika (Jakub Stec – APN II Mielec), Najlepszego Bramkarza (Mateusz Łuczyk – Orzełek Biały).
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy kibicom za sportowy doping!