Super zabawa na Przeworsk Biega!

W ubiegłą sobotę odbyła się 8 edycja imprezy biegowej ,,Przeworsk Biega”. Dopisała pogoda, jak również uczestnicy, którzy licznie wstawili się na stadion przy ul. Budowlanych.

fotta-przeworsk-biega

W czasie sobotniej imprezy odbywały się biegi w kategoriach : przedszkolaków, szkół podstawowych oraz bieg otwarty.

dsc04288

 Sobotnia impreza rozpoczęła się od przywitania uczestników Po oficjalnym rozpoczęciu akcji ,,Przeworsk Biega” przyszedł czas startu uczestników w następujących kategoriach biegowych:

1) 3 latków i młodsi (kategoria: dziewczynki i chłopcy)
2) 4-5 latków (kategoria: dziewczynki i chłopcy)
3) 6 latków (kategoria: dziewczynki i chłopcy)
4) 1-2 klas szkół podstawowych (kategoria:dziewczynki i chłopcy)
5) 3-4 klas szkół podstawowych (kategoria: dziewczynki i chłopcy)
6) 5-7 klas szkół podstawowych (kategoria: dziewczynki i chłopcy)
7) bieg otwarty (kategoria: kobiety i mężczyźni)

dsc03968dsc04064

dsc04088

Na mecie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

dsc04292

Po zakończonym biegu otwartym na dystansie 3000 metrów odbyło się losowanie nagród oraz ceremonia wręczenia medali dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach biegowych, którego dokonał  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku Grzegorz Łuczyk.

dsc04364

dsc04374

WYNIKI:

Bieg 3 – latków i młodszych (dziewczynki)

  1. Pakosz Martyna
  2. Górniak Milena
  3. Marek Oliwia

Bieg 3 – latków i młodszych (chłopcy)

  1. Głowacz Gabryś
  2. Godlewski Mateusz
  3. Wrona Ksawery

Bieg 4 – 5 latków (dziewczynki)

  1. Lampart Karolina
  2. Lasek Lena
  3. Syk Zosia

Bieg 4 – 5 latków (chłopcy)

  1. Szafraniec Dawid
  2. Majba Filip
  3. Jurkiewicz Wojciech

Bieg 6 – latków (dziewczynki)

  1. Mirek Daria
  2. Lampart Emilia
  3. Kowal Jagoda

Bieg 6 – latków (chłopcy)

  1. Wrona Bartosz
  2. Krutysz Wiktor
  3. Wyszyński Kacper

Bieg 1 – 2 klasa szkół podstawowych (dziewczynki)

  1. Diduch Anna
  2. Łukaszów Julia
  3. Wajda Weronika

Bieg 1 – 2 klasa szkół podstawowych (chłopcy)

  1. Jarosz Oscar
  2. Ślanda Filip
  3. Markowski Piotr

Bieg 3 – 4 klasa szkół podstawowych (dziewczynki)

  1. Mędzela Gabrysia
  2. Szafraniec Milena
  3. Kierepka Kornelia

Bieg 3 – 4 klasa szkół podstawowych (chłopcy)

  1. Uchman Hubert
  2. Curzytek Kacper
  3. Markowski Jan

Bieg 5 – 7 klasa szkół podstawowych (dziewczynki)

  1. Słomiany Karolina
  2. Ruchała Wiktoria
  3. Markowska Kinga

Bieg 5 – 7 klasa szkół podstawowych (chłopcy)

  1. Curzytek Jakub
  2. Kokoszka Daniel
  3. Amarowicz Kacper

Bieg Otwarty (kobiety)

  1. Krawiec Beata
  2. Kokoszka Katarzyna
  3. Walanus Angelika

Bieg Otwarty (mężczyźni)

  1. Tomaszewski Maciej
  2. Wójcik Sebastian
  3. Niemczak Michał

 

Serdeczne  podziękowania dla koszykarek przeworskiego MOSiR-u, nauczycieli wychowania fizycznego: pana Michała Zawadzkiego, pana Bartłomieja Diducha oraz pana Krzysztofa Mirkiewicza  za pomoc w przeprowadzeniu sobotniej akcji Przeworsk Biega !