Świetna zabawa na pikniku MIASTO DZIECIOM – Bawcie się razem z nami !

dsc03716

W ubiegłą niedzielę po raz kolejny odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka MIASTO DZIECIOM – Bawcie się razem z nami ! na który zaprosił najmłodszych mieszkańców naszego miasta, Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

dsc03722

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i aktywnościom.

dsc03749

Bezpłatny dostęp do dmuchanych zjeżdżalni, placów zabaw zapewnił dzieciom, wyśmienitą zabawę i frajdę. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku zapraszała do strefy małego policjanta, gdzie funkcjonariusze chętnie pozowali do zdjęć z najmłodszymi, pokazywali wnętrze radiowozu i opowiadali o swojej pracy. O dobre humory troszczyli się również animatorzy z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz firmy Bazyl – Art.

Galeria: https://www.facebook.com/pg/mosirprzeworsk/photos/?tab=album&album_id=1817938178262213

dsc03717

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Przeworska za wspólną zabawę i zapraszamy za rok !!!