Przeworsk Biega 2018

Przeworsk Biega 2018-zapraszamy!

Po wspaniałej zabawie w ramach Dnia Dziecka ,już w najbliższą sobotę 9 czerwca czekają nas kolejne emocje.

W tym dniu odbędzie się siódma edycja akcji Przeworsk Biega.
Nasza akcja cieszy się sporą popularnością szczególnie wśród najmłodszych dzieci ale tym razem liczymy także na liczną frekwencję podczas biegu otwartego na dystansie 3km.

Dla wszystkich uczestników biegów dzieci przewidziane są pamiątkowe medale oraz losowanie wielu nagród m.in:
-dwóch bonów podarunkowych wartości 100 zł do realizacji w sklepach Maaw-Sport ,ufundowanych przez Burmistrza Miasta Przeworska,
-20 wejściówek do sali zabaw Bajlandia,
-15 zaproszeń do pizzerii oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Zapowiada się wspaniała pogoda więc już dzisiaj serdecznie zapraszamy całe rodziny na sobotnie przedpołudnie aby po raz kolejny pokazać iż ….Przeworsk licznie biega !

Regulamin akcji oraz trasa biegu otwartego znajdują się tutaj: regulamin-przeworsk-biega-2018

przeworsk-2018+