Biali Murzyni wygrywają MAAW SPORT Przeworską Ligę Halową

dsc03356

Drużyna Białych Murzynów została zwycięzcą MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej.

dsc03352

W sobotę w hali sportowej przy ul. Misiągiewicza odbyła się ostatnia kolejka ligi halowej. Edycja MAAW SPORT PLH sezonu 2017/2018 była bardzo emocjonująca, do ostatniej kolejki drużyny biorące udział w lidze walczyły o czołowe miejsca.

dsc03349

dsc03353

W końcowym rozrachunku najlepszy okazał się zespół Białych Murzynów który zgromadził 23 punkty. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Łokieto Team z 19 punktami. Na najniższym stopniu podium stanęła Husaria Chałupki, która lepszym stosunkiem bramek wyprzedziła I Love This Game.

dsc03342

dsc03334

dsc03329

Po zakończonych rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pucharów, medali, dyplomów, wyróżnień indywidualnych oraz przeprowadzone zostało losowanie nagród wśród kibiców zgromadzonych w hali. Najlepsze trzy drużyny otrzymały bony ufundowane przez naszego partnera firmę MAAW SPORT.

dsc03324

dsc03320

Najlepszym strzelcem MAAW SPORT PLH został Wojciech Majkutowski – Łokieto Team który zgromadził 20 bramek. Najlepszym zawodnikiem ligi wybrano Radosława Salwacha z drużyny Białych Murzynów, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przypadł Kamilowi Wołowcowi – Grzybiarze.

Jako organizatorzy chcieliśmy podziękować wszystkim drużynom które brały udział w rozgrywkach MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.