Oldboys Grzęska triumfatorem XX Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska

dsc02511

Oldboys Grzęska okazał się najlepszą drużyną XX Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Sobotni turniej okazał się bardzo zaciętą rywalizacją. Do zawodów przystąpiło osiem drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupach mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy poszczególnych grup zostali rozlosowani przeciwko zespołom, które zajęły 2. miejsca w fazie grupowej tworząc pary półfinałowe.

W pierwszym półfinale zmierzyły się drużyny Oldboys Grzęska i Oldboys Kańczuga. Zespół z Grzęski wygrał to spotkanie 5:1. W drugim półfinale po zaciętym meczu zespół MIK-FIL wygrał z drużyną słowackiego Bardejova 2:1.

Zanim zostały rozegrane mecze o decydujące miejsca w turnieju, rozegrano mecze o 7 oraz 5 miejsce. W meczu o 7 miejsce drużyna Team Czemrol.pl wygrała z Falck Przeworsk 3:1. Natomiast w meczu o 5 miejsce Oldboys Jarosław wygrał z drużyną Oldboys Przeworsk w stosunku 2:1.

W meczu o 3 miejsce zespół słowackiego Bardejova wygrał z drużyną Oldboys Kańczuga 4:2.

dsc02269

dsc02259

W wielkim finale XX Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska zmierzyły się drużyny Oldboys Grzęska i przeworskiego MIK-FIL. W meczu który stał na dobrym poziomie drużyna z Grzęski pokonała zespół MIK-FIL 2:0. Tym samym drużyna Oldboys Grzęska okazała się najlepszą drużyną w całym turnieju.

dsc02516

dsc02514

Po zakończeniu rywalizacji odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz wyróżnień indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem sobotniego turnieju został zawodnik Bardejova – Pavol Valko. Królem strzelców z dorobkiem 10 bramek został Edward Słysz z Oldboys Kańczuga, zaś najlepszym bramkarzem Bogdan Wywrot z MIK-FIL. Statuetkę najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Jan Liberkowski – Team Czemrol.pl

dsc02484

dsc02489

Podsumowując turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Liczymy, iż za rok kolejne zespoły zdecydują się wziąć udział w XXI Halowym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

WYNIKI:

Grupa A

Oldboys Przeworsk – Falck Przeworsk 9:0

Oldboys Kańczuga – Bardejov 2:0

Oldboys Przeworsk – Bardejov 1:2

Falck Przeworsk – Oldboys Kańczuga 0:10

Oldboys Przeworsk – Oldboys Kańczuga 1:3

Bardejov – Falck Przeworsk 5:0

Grupa B

Oldboys Grzęska – Mik – Fil 2:3

Oldboys Jarosław – Team Czemrol.pl 6:0

Oldboys Grzęska – Team Czemrol.pl 1:1

Mik – Fil – Oldboys Jarosław 1:1

Oldboys Grzęska – Oldboys Jarosław 3:2

Team Czemrol.pl – Mik – Fil 1:3

Mecz o 7 miejsce

Team Czemrol.pl – Falck Przeworsk 3:1

Mecz o 5 miejsce

Oldboys Jarosław – Oldboys Przeworsk 2:1

Półfinał I

Oldboys Grzęska – Oldboys Kańczuga 5:1

Półfinał II

Mik – Fil – Bardejov 2:1

Mecz o 3 miejsce

Bardejov – Oldboys Kańczuga 4:2

FINAŁ

Oldboys Grzęska – Mik – Fil 2:0