Turnieje badmintona

W dniach 26 września i 28września w hali sportowej przy ul. Misiągiewicza rozgrywano turnieje badmintona. W piątek 26 września odbył się Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych w Badmintonie o Puchar Burmistrza Przeworska w kategorii dziewcząt i chłopców . W obu kategoriach wystartowało po dziewięć szkół .(łącznie 60 zawodników).

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, które wręczyli zastępca Burmistrza Miasta Przeworska Dariusz Łapa wspólnie z Władysławem Krukiem – Wiceprezesem Podkarpackiego Związku Badmintona.

Wyniki – dziewczęta :

DSC_0038

1. SP 2 Przeworsk I / Maziarz Gabriela ,Łańska Maria , Tarnawska Wiktoria – opiekun – Małgorzata Rybak – Bilska /
2. ZS Nowosielce / Rachwał Kornelia , Słysz Karolina , Harpula Kamila, – opiekun – Jadwiga Wilk /
3. SP 2 Przeworsk II / Słysz Gabriela ,Półtorak Emilia, Śliwa Katarzyna – opiekun- Małgorzata Rybak –Bilska /
miejsca 4-6 zajęły : ZS Gać , ZS Dębów , SP 1 Przeworsk ,
miejsca 7-9 zajęły : ZS Studzian , SP Białoboki , SP Ostrów

Wyniki – chłopcy :

1. ZS Nowosielce / Michał Curzytek I , Michał Curzytek II ,Telega Łukasz – opiekun -Jadwiga Wilk /
2. SP 2 Przeworsk I / Krzan Hubert , Mac Piotr , Szullar Antoni ,Łaba Filip – opiekun – Małgorzata Rybak –Bilska /
3. ZS Studzian / Jucha Jakub , Pieńczak Kacper , Drapała Łukasz, – opiekun – Maria Kruk /
miejsca 4-6 zajęły : SP 1 Przeworsk , ZS Gać , SP 2 Przeworsk II
miejsca 7 -9 zajęły : SP Ostrów , SP Białoboki , ZS Dębów

W niedzielę 28 września odbył się Indywidualny Turniej Badmintona Amatorów i Weteranów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska w kategorii mężczyzn i kobiet .
W turnieju wystartowało 5 zawodniczek i 19 zawodników.
Mężczyźni kat . do lat 30
1.Damian Kuras