Sportur Team Gmina Łańcut zwycięzcą III Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej

Sportur Team Gmina Łańcut zwycięzcą III Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

img_20180106_165012

W III Noworocznym turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie, 4-zepołowe grupy.

W grupach rywalizowano w systemie „każdy z każdym”, najlepsze dwa zespoły z każdej grupy otrzymywały promocję do dalszej fazy turnieju (półfinały).

img_20180106_161752

W grupie A najlepszymi zespołami okazały się drużyny Uniwersytetu Rzeszów oraz Gold Team. W grupie B awans uzyskały drużyny Sportur Team Gmina Łańcut oraz 21 Brygada Strzelców Podhalańskich.

Po zakończonej fazie grupowej czekały nas półfinały, w których skrzyżowały się drużyny Uniwersytetu Rzeszów oraz  21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Drugą parę półfinałową utworzyły Gold Team oraz Sportur Team Gmina Łańcut.

W pierwszym meczu półfinałowym 21 Brygada Strzelców Podhalańskich pokonała Uniwersytet Rzeszów 2:0. Natomiast w drugim półfinale Sportur Team Gmina Łańcut wygrał z drużyną Gold Team 2:0.

Mecz o 3 miejsce zakończył się wygraną 2:0 drużyny Uniwersytetu Rzeszów z Gold Team.

img_20180106_164546

W wielkim finale spotkały się Sportur Team Gmina Łańcut oraz 21 Brygada Strzelców Podhalańskich. Finał wygrała drużyna Sportur Team w stosunku 2:0 i to właśnie Ona została zwycięzcą III Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

img_20180106_164915

Najlepszym zawodnikiem według organizatorów został wybrany zawodnik Sportur Team pan Hubert Trojnar.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz nagród indywidualnych.

Wyniki turnieju:

Grupa A