III SPORTOWA SPARTAKIADA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZA NAMI !

W dniu wczorajszym po raz trzeci odbyła się Sportowa Spartakiada Szkół Podstawowych.

dsc00700

Podobnie jak w latach poprzednich spartakiada odbyła się na kompleksie boisk ,,Moje Boisko- Orlik 2012”. W pikniku sportowym z okazji dnia dziecka udział wzięło ponad 60 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. 

dsc00714

Na dzieci, które przybyły tego dnia na spartakiadę, czekało wiele atrakcji. Piknik rozpoczęliśmy od  meczu piłki nożnej dziewczynek, następnie odbył się mini turniej piłki nożnej chłopców oraz wręczenie każdemu dziecku drobnego poczęstunku w postaci soczków, batoników oraz cukierków. 

dsc00760

Po emocjach związanych z meczami piłki nożnej odbył się konkurs strzałów do bramki na punkty w którym brali udział nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki.

dsc00778Po zakończonym konkursie strzałów na bramkę odbyła się sztafeta biegowa oraz zawody w przeciąganiu liny.

dsc00801

Tegoroczna Sportowa Spartakiada Szkół Podstawowych była prowadzona bez oficjalnej klasyfikacji końcowej. Po zakończonej rywalizacji odbyło się wręczenie pucharów dla każdej szkoły.

dsc00811

Z tego miejsca, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1-Barbarze Motyce oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3- Lidii Bułaś. Ponadto dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego: Witoldowi Krukowi, Wojciechowi Jurkiewiczowi, Andrzejowi Bilskiemu.