OLDBOJE POKONUJĄ REPREZENTACJĘ W MECZU TOWARZYSKIM !!

W ubiegłą sobotę(17.12.2016) wspólnie z Urzędem Miasta Przeworska oraz klubem Futsal Team Przeworsk organizowaliśmy mecz pokazowy Reprezentacji Polski Oldbojów z Oldbojami Futsal Team Przeworsk.

img_8166

Prócz meczu towarzyskiego na kibiców czekały niespodzianki. Mecz ,, Śladami Jana Pawła II” rozpoczął się od wyjścia zawodników w rytmie ulubionej pieśni Jana Pawła II ,,Barka”.

Następnie został odegrany Mazurek Dąbrowskiego oraz naszych gości przywitał Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego, odbył się jeden z dwóch występów grupy BALLWIZARDS – aktualnych mistrzów Polski w freestyle football, którzy pokazali nieprzeciętne umiejętności. Następnie odbyła się pierwsza połowa spotkania pomiędzy Oldbojami Futsal Team Przeworsk a Reprezentacją Polski Oldbojów w Futsalu.

img_8273

Po zaciętej pierwszej połowie w której to prowadzeni przez trenera Arkadiusz Kiszka zawodnicy prowadzili 3:1 po bramkach Janusza Wołowca, Radosława Sykały oraz Piotra Boratyna. W przerwie spotkania odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez firmę MDM Polska oraz hurtownie sportową MAAW SPORT Pana Wojciecha Kiszki, finałowy występ grupy BALLWIZARDS oraz wręczenie przez klub Futsal Team Przeworsk pamiątkowej koszulki Burmistrzowi Miasta Przeworska.

img_8263

Druga połowa, to zdecydowanie lepsza gra naszych gości. Nasz zespół, dzięki niesamowitym interwencjom wprowadzonego po przerwie bramkarza Mirosława Motyki utrzymał wynik spotkania, nie tracąc w drugiej połowie żadnej bramki. Wynik z pierwszej połowy pozostał bez zmian i licznie zgromadzona publiczność nie doczekała się zmiany rezultatu.

img_8193

fot. Życie Podkarpackie